Czytaj więcej:
Nie wszyscy muszą cię lubić. Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia okładka

Średnia Ocena:Nie wszyscy muszą cię lubić. Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia

Jeśli szukasz w życiu uznania innych (wirtualnego albo rzeczywistego), to możesz przegapić szansę na osiągnięcie tego, czego naprawdę pragniesz. Trenerka rozwoju osobistego Susie Moore pomogła tysiącom osób pokazać własne prawdziwe ja, uniknąć zasadzki aprobaty a także zmierzyć się z różnorakimi aspektami codzienności. Dzięki jej książce pdf odkryjesz, że możesz żyć swóim życiem i nie oceniać własnych działań na podstawie tego, co pomyślą ludzie. Nauczysz się także z odwagą mówić o własnych talentach, pogodnie znosić krytykanctwo i działać z niezachwianą pewnością siebie. „Susie Moore ma piękny dar, dzięki któremu poczujesz, że możesz zrobić absolutnie wszystko, czego zapragniesz. A do tego pokaże ci, jak to osiągnąć. Ta książka ebook jest praktyczna, zabawna i omawia sytuacje, które przytrafiają się każdemu z nas”. (Farnoosh Torabi, prowadząca podcast So Money i autorka bestsellera „When She Makes More”) „Większość ludzi ma wrażenie, że potrzebuje zgody na to, by odnieść sukces. Lecz jak zauważa Susie Moore, to nieprawda. «Nie wszyscy muszą cię lubić» pomaga nam przestać polegać na aprobacie innych”. Michael Hyatt, twórca bestsellera „New York Timesa” „Your Best Year Ever” Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Nie wszyscy muszą cię lubić. Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia
Autor: Moore Susie
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Publicat
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nie wszyscy muszą cię lubić. Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nie wszyscy muszą cię lubić. Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nie wszyscy muszą cię lubić. Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Książka ebook Susie Moore „Nie wszyscy muszą cię lubić” to wyjątkowo zaskakująca pozycja. Jej niezwykłość polega na tym, że Moore w sposób bardzo bezpośredni dzieli się własną koszmarnie trudną historią dzieciństwa i całkowicie bezkompromisowo udowadnia, że jedyne co nas ogranicza to nasze swoje przekonania na temat naszych doświadczeń, siebie i świata. Jest żywym przykładem zaradności, praktycznych umiejętności i pogody ducha, które stara się wyzwalać w czytelniku z właściwą sobie lekkością. Wyzwalać, bo jak twierdzi – wszystko, żeby zrealizować własny potencjał mamy w sobie, a jedyne co nam doskwiera to szkodliwe przekonania, brak wiary w siebie i prawdopodobnie najistotniejsze poszukiwanie aprobaty w świecie zewnętrznym. Moore na własnych ekstremalnie niełatwych doświadczeniach pokazuje, że musimy skierować własny wzrok ze świata innych do wewnątrz i tam odnajdywać nieskończone pokłady energii i mocy do działania, do pracy, do życia i to do życia w szczęściu. Mówiąc całkowicie szczerze sięgaliśmy po tę książkę z pewną rezerwą – temat bliski, lecz Moore wydawała nam się osobą z serii średnich coachów, skandujących marne motywacyjne slogany. Tym większa była radość czytania i budząca się ciekawość i szacunek do tego co robi, osiągnęła i tym w jako sposób się tym dzieli. Moore ma wspaniałą energię, która jest inspirująca, a dodatkowo w książce pdf oferuje serię interesujących i budzących do refleksji ćwiczeń dotyczących odkrywania siebie i budowania własnej niezależności. Jest idealnym przykładem realizowania własnego potencjału, który przez dzieciństwo w patologicznej rodzinie mógłby wydawać się bardzo mały, a jednak Moore udowadnia, że w jej przypadku było dokładnie odwrotnie. Cudownie przekuwa trudy losu w własne zasoby osobiste. Zdecydowanie zalecamy każdemu kto w swoim życiu poszukuje siebie, buduje swoje poczucie wartości i potrzebuje wyjątkowo przyjaznego przewodnika i towarzysza codzienności – najprawdopodobniej Moore sprawdzi się tutaj zaskakująco dobrze.

 • Katarzyna

  “Nie wszyscy muszą Cię lubić” to tutorial napisany przez Susie Moore pełną życia, pozytywną, szczodrą, kreatywną, energiczną , wspaniałą publicystkę piszącą felietony z radami dla największych mediów i trenerkę rozwoju osobistego uczący podejmowania śmiałego działania, bez czekania na zgodę czy aprobatę innych mający własną premierę 09.03.2022 roku wydany przez Wydawnictwo Publicat Patronatem książki jest Hellozdrowie Tutorial ten przygotowany jest dla Czytelnika: - chcącego zacząć żyć po swojemu, realizując własne marzenia i cele bez patrzenia z zazdrością na to co mają inni. - pragnącego pokazać własne prawdziwe ja, - unikającego zasadzki aprobaty, - mierzącego się z różnorakimi aspektami codzienności Dzięki tej książce: - nauczysz się cieszyć tym co Twoje, z odwagą mówić o własnych talentach, pogodnie znosić krytykanctwo i działać z niezachwianą pewnością siebie. - odkryjesz, że możesz żyć swóim życiem i nie oceniać własnych działań na podstawie tego, co pomyślą ludzie. - poczujesz, że możesz zrobić absolutnie wszystko, czego zapragniesz. - zaczniesz doceniać to co cenne - pokochasz Bajki Ezopa - w rozmowach z innymi ludźmi będziesz używać magicznego zapytania - zauważysz dobrodziejstwa afirmacji - w komunikacji z rozmówcą zastosujesz kluczowe słowo W książce pdf znajdują się bystre, przemyślane, radosne i łatwe porady nie mające sobie równych i autentycznie pomagające ludziom w różnorakim wieku, różnorakich ras i z różnorakich środowisk odnieść sukces. Serdecznie zalecam tę publikację. To cenna lektura dla szukających radości i wolności w rozpraszającym uwagę świecie mediów społecznościowych, gdzie ludzie porównują się do innych. To doskonała pozycja dla każdej kobiety- od początkujących influencerek po doświadczone bizneswoman. Ocena 10/10 @animos_inspiracje

 • Monika

  Zdawało mi się, że siedzę w kawiarni, popijam kawę i rozmawiam z serdeczną przyjaciółką, lecz prawda jest taka, że tylko otworzyłam książkę "Nie wszyscy muszą Cię lubić" - Susie Moore. Jest ona swego rodzaju poradnikiem, w którym jest opisywane jak przestać szukać aprobaty innych i żyć pełnią życia. Już od pierwszych słów wiesz, że to książka ebook o Tobie, że od teraz naprawdę coś może się zmienić. Napawa optymizmem i chęcią zmiany. Człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że wcale nie potrzebuje tego żeby inni go lubilii, przestaje zależeć na lajkach, na sercach, na podziwie innych. W książce pdf znajdziecie wsparcie i zrozumienie, autorka wydaje się być pozytywną osobą pomimo tego, że dużo przeżyła w swoim życiu, o czym z chęcią opowiada. Chce się ją czytać, ponieważ jest się ciekawym co dalej, ponieważ "Przecież te słowa są o mnie!". 🌺 Serdecznie polecam, książka ebook skierowana do dziewczyn jak i mężczyzn.

 • audreyhepburn

  Mówię tej książce pdf duże TAK. W całym hiperoptymistycznym stylu widać kobietę, która przeszła przez MEGA CIĘŻKIE dzieciństwo. Ojciec narkoman, mama z depresją, bieda, nędza, przeprowadzki...Od pierwszego rozdziału wybaczyłam Autorce jej amerykański (mimo, że jest Brytyjką :))styl pisania. Czytałam i myślałam: „Kobieto, jesteś niesamowita. Ile w Tobie siły i rezyliencji. Co Cię nie zabiło to Cię wzmocniło. A jednocześnie jesteś jedną z nas i nie silisz się na narcystyczne pozy. Lubię Cię”. I tak jest. Bardzo lubię @Susie i zalecam tę książkę. Można ją czytać rozdziałami, „w metrze i swetrze, w maju i tramwaju” jak głosi słynny polski hit. Jest plastrem miodu na serce. . P.S. Mama Autorki jest Polką ❤️ Narodziła się podczas wojny i wyemigrowała na Zachód w wieku 20 lat. To zdecydowany plus dla Susie!

 • Alza

  Wow! To jeden z najlepszych poradników, jakie czytałam, a trochę na swoim regale ich już mam ;) Mogą uwagę przyciągnęła zjawiskowa okładka, a zaraz po niej tytuł, który w dosadny sposób przekazuje sens książki. Autorka ma prawdziwy dar - własne myśli przekazuje w bardzo precyzyjny i przystępny sposób. Posługuje się naprawdę ciekawymi, życiowymi przykładami (takimi, które mogą dotyczyć każdego z nas). Poradniki zazwyczaj czytam "na raty", jednak tutaj było inaczej. Bardzo zaangażowałam się w lekturę - to z pewnością zasługa bardzo dobrego stylu autorki :) Prócz tego jest naprawdę zabawna! :D Serdecznie zalecam każdemu, nawet osobom, którym wydaje się, że opinią innych się nie przejmują. Ta książka ebook otwiera oczy na dużo aspektów, o których nawet byście nie pomyśleli ;)

 • Anonim

  Książkę czyta się absolutnie w błyskawicznym tempie. Wciąga niesamowicie. Połączenie zabawnej autobiografii wraz z skutecznymi radami jak przestać się przejmować opiniami innych osób naprawdę motywuje i pobudza do zmian. Książkę zalecam szczególnie osobom, które: są na etapie poszukiwania swojego JA. Mają własne zdanie, lecz jeszcze boją się wyrażać je publicznie Przejmują się opinią innych i z niewiadomych przyczyn starają się wszystkim dogodzić Potrzebują kopniaka, żeby w odpowiednim momencie wyjść ze własnej strefy komfortu albo mają kłopot z zaufaniem swojej intuicji. Przytoczę jeszcze mój ulubiony cytat z książki: "Jednego jestem pewna: jeśli masz dobre intencje, nie potrzebujesz niczyjej zgody, aby robić, to co chcesz." Wiola

 • Alicja

  Bardzo sprawnie napisana pozycja, czyta się przyjemnie, nie brakuje tu humoru. Jednocześnie przekaz może posłużyć wielu refleksjom ponad tym, jak bardzo uzależniamy się od opinii i aprobaty innych

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!