Czytaj więcej:
Chemia. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami. Tom 2. Szkoła ponadgimnazjalna okładka

Średnia Ocena:Chemia. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami. Tom 2. Szkoła ponadgimnazjalna

Jesteś uczniem przygotowującym się do matury z chemii by studiować medycynę w Uniwersytecie Medycznym albo inne nauki przyrodnicze. Zamierzasz skutecznie powtórzyć materiał do egzaminu, chodzisz na korepetycje z chemii i pragniesz perfekcyjnie utrwalić przerabiany materiał... Jesteś nauczycielem chemii, prowadzisz zajęcia dla uczniów w klasach biol-chem, masz fakultet i koło przedmiotowe, udzielasz korepetycji… I zależy Ci, by Twoi uczniowie zdali maturę jak najlepiej… Te książki w 100% pozwolą spełnić wszystkie oczekiwania!Książka zawiera cały zakres materiału z chemii, który należy posiąść, żeby właściwie przygotować się do egzaminu maturalnego, a tym samym by dostać się na wymarzone studia. Tom 2 zawiera podstawy chemii nieorganicznej: podstawy chemii fizycznej: termodynamika chemiczna; kinetyka reakcji chemicznych (reguła przekory, nieustanna równowagi reakcji, dynamika reakcji); reakcje w roztworach wodnych (podstawy dysocjacji, nieustanna i stopień, pH, hydroliza i wskaźniki, związki amfoteryczne, iloczyn rozpuszczalności, miareczkowanie alkacymetryczne, roztwory buforowe…); teorie kwasów i zasad; reakcje utleniania i redukcji, związki manganu i chromu; podstawy elektrochemii (ogniwa, akumulatory, korozja, elektroliza).

Szczegóły
Tytuł Chemia. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami. Tom 2. Szkoła ponadgimnazjalna
Autor: Witowski Dariusz, Witowski Jan Sylwester
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Nowa Matura
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Chemia. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami. Tom 2. Szkoła ponadgimnazjalna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Chemia. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami. Tom 2. Szkoła ponadgimnazjalna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Chemia. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami. Tom 2. Szkoła ponadgimnazjalna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Kuba

  Mnóstwo zadań, drugi z czterech tomów. Zalecany też przez nauczycieli.

 • DOROTA WIKTORSKA

  Zalecam

 • Adriana Piotrzkowska

  Nieźle rozplanowanie zadania. Nie są zbyt skomplikowane. Zalecam

 • Weronika Szulc

  Zadania z poprzednich matur wraz z odpowiedziami. Dobre przygotowanie do matury

 • Ewa Łoś

  Zestaw zadań niezbędny od zaraz i tak właśnie się stało dzięki empik! Podal dalej

 • Dominika Stolorz

  Bardzo niezły zestaw zadań z chemi. Zalecam osoba które wybierają sie na studia medyczne i pokrewne kierunki. Bardzo nieźle przemyślany w budowie (sa wyznaczone miejsca na wykonywanie zadań) . Jest to bardzo wygodne, jesli robi sie ich bardzo duzo. Serdecznie polecam. Uczennica biolchemu. 😃🔬📚

 • Marmolada

  Zestaw ten ma bardzo dużo zadań maturalnych i nie tylko. Zawiera zadania głównie z chemii fizycznej, która nie należy do najłatwiejszych. Rozwiązywanie zadań z tego zbioru pomaga w przygotowaniu się do matury z chemii a także w ćwiczeniu bieżących tematów na lekcjach.

 • Bartek Szkutnik

  Fajny zestaw zadań ze starszych matur . Warty przerobienia żeby następnie zabierać się za trudniejsze zadania :)

 • Monika Kryger

  Książka ebook dotarła do mnie w nienaruszonym stanie . Bardzo nieźle zapakowana , dynamicznie i sprawnie . Zależało mi na płatności przy odbiorze i uzyskałam taką możliwość . Cena była bardzo atrakcyjna jak dla tego typu produktu.

 • Klaudia Kąkol

  Zestaw bardzo obszerny, różnorodne zadania. Klasyczny klasyk. Odejmuję jedną * za brak zadań typowo na związki nieorganiczne.

 • Justyna Kuś

  Bardzo wiele zadań z konkretnych działów, zalecam na powtórkę przed maturą

 • Natalia

  zalecam wszystkim maturzystom, chociaż zawiera element zadań wiele trudniejszych niż te, których spodziewam się na maturze :Dwarto przerobić :)

 • Kinga Szymczyk

  Mój zestaw Witowskiego aż pachnie Collegium MedicumGorąco zalecam wszystkim przyszłym maturzystom! :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!