Czytaj więcej:
Autohipnoza - bliskie spotkania z samym sobą okładka

Średnia Ocena:Autohipnoza - bliskie spotkania z samym sobą

Skoncentruj się na podświadomości i zostań swoim swóim terapeutą! Hipnoza to stan świadomości z udziałem skoncentrowanej uwagi i ze zmniejszoną percepcją bodźców peryferyjnych, czyli płynących z zewnątrz. Ta nieco tajemnicza, jednak powszechnie uznawana metoda znajduje zastosowanie m.in. w psychoterapii. Co ciekawe, każdego dnia, nie wiedząc o tym, nawet kilkukrotnie wchodzimy w trans hipnotyczny ... tuż przed zaśnięciem, po przebudzeniu, podczas słuchania ulubionej muzyki. Kojarzysz ten przyjemny stan, prawda? Autohipnoza z kolei to bazujący na hipnozie, kompletny system autoterapeutyczny pozwalający pomiędzy innymi: Uzdrowić własne emocje Wyeliminować stres Przepracować trudne momenty z przeszłości Odbudować relację z samym sobą Dawać sobie wspierające sugestie Poprawić koncentrację I o wiele, dużo więcej.... W autohipnozie najlepsze jest to, że z właściwym przewodnikiem można się jej dość prosto nauczyć i skutecznie stosować w momentach, których potrzebujemy pomocy. Pragniesz spróbować? Nim sięgniesz po tę książkę... Pamiętaj - nikt nie zna Cię lepiej, niż Ty sam, więc nikt nie pomoże Ci skuteczniej od Ciebie!

Szczegóły
Tytuł Autohipnoza - bliskie spotkania z samym sobą
Autor: Matejuk Piotr
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Sensus
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Autohipnoza - bliskie spotkania z samym sobą pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Autohipnoza - bliskie spotkania z samym sobą Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Autohipnoza - bliskie spotkania z samym sobą PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Recenzent

    Głęboko w naszej podświadomości większość z nas ma zinternalizowane lęki, przekonania i blokady mentalne, które kontrolują nasze codzienne myśli i zachowania bardziej, niż zdajemy sobie z tego sprawę. Podczas gdy niektórzy mogą używać różnorakich metod, żeby zidentyfikować i przemienić te podświadome myśli, dużo osób musi wejść głęboko w umysł za pomocą autohipnozy, żeby naprawdę zająć się i przemienić myślenie. Nasza podświadomość jest jak olbrzymi bank pamięci. Trwale przechowuje wszystko, co kiedykolwiek nam się przydarzyło, a jej pojemność jest praktycznie nieograniczona. Nasza podświadomość jest potężną siłą, która ma wpływ na całe nasze życie. Nasze wybory, decyzje, motywacje, zachowanie, relacje z innymi. W podświadomości zapisane są myśli, emocje, wspomnienia, przekonania. Warto uzmysłowić sobie, jak potężna jest moc podświadomości. W ciągu ostatnich paru lat zaczęto używać autohipnozy, żeby zaprogramować naszą podświadomość, by móc uzdrawiać emocje, eliminować stres, nauczyć się dążyć do celu, przepracować zwłaszcza trudne momenty z przeszłości i co kluczowe dawać sobie wsparcie. Piotr Matejuk w książce pdf Autohipnoza. Bliskie spotkania z samym sobą bezpiecznie prowadzi czytelnika do pełnego zrozumienia i doświadczenia autohipnozy. Za pomocą prostych, skutecznych ćwiczeń możemy nauczyć się wykorzystywać autosugestię i siłę naszej nieświadomości do tworzenia trwałych, pozytywnych zmian we wszystkich aspektach naszego życia. Hipnoterapeuta i nauczyciel hipnoterapii Piotr Macejuk jest mistrzem w sztuce i nauce hipnozy, który uważa, że autohipnoza jest potrzebnym narzędziem dla osób chcących w pełni wykorzystać własny potencjał na wszystkich poziomach – fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym. Autohipnoza jest najczęściej stosowana podczas medytacji, żeby pomóc w radzeniu sobie ze stresem. Podręcznik zawiera łatwe do wykonania ćwiczenia, które można zrobić w zaciszu swojego domu. Im więcej robisz, tym więcej odkryjesz, że możesz zrobić.  Ta książka ebook może być jest kluczem do odblokowania kreatywności, skupienia energii i zrozumienia siebie. Może być bardzo skutecznym metodą na zmianę niektórych aspektów nawyków, zachowań albo osobowości, które stwarzają wyzwania w naszym życiu. To też sposób na naukę koncentracji, motywowania się, bycia bardziej świadomym siebie i najlepszego wykorzystania wrodzonych umiejętności.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!